Аргумент осла

Одного разу тварини скликали велике зібрання.

Вовк запитав у білки:

– Чим для тебе є Різдво Христове?

Білка відповіла:

– Для мене Різдво – це прекрасна ялинка, гілки якої прикрашені лампочками й горіхами, котрі можна схрумати.

Вовк продовжував:

– А для мене Різдво – це запашна печена гуска. Бо чим іще може бути Різдво, як не чудовою печенею?!

Їх перебив ведмідь:

– Тістечка! Для мене Різдво Христове – це смачненькі медяники!

Тут втрутилася сорока:

– А я вважаю, що це осяйні ювелірні вироби й блискучі прикраси. Різдво – це щось, що блищить!

Навіть віл докинув кілька слів до розмови:

– Найважливішим на Різдво є шампанське! Я міг би вицмулити навіть кілька пляшок.

Врешті відважно обізвався осел:

– Воле, чи ти з глузду з’їхав? Найважливішим під час свят є Ісус. Невже ти забув про це?

Засоромлений віл похилив свою велику голову й запитав:

– А люди знають про це?

* * *

Тільки осел знав відповідь на головне запитання: “Що ми святкуємо в час Різдва Христового?”

Попередній запис

Чому біля ясел були осел і віл

У той час, коли Йосиф і Марія йшли до Вифлеєма, один з ангелів зібрав усіх тварин, щоби вибрати з-поміж них ... Читати далі

Наступний запис

Дарунок Павука

Не всі були задоволені, що народився Ісус. У той час жив неврівноважений і лютий чоловік. Цар Ірод, що з дозволу ... Читати далі