
«Таємницю… тепер виявлену Його святим». Колосян 1:26
Моє дитинство припало на зірковий час радіо. Ми всі збиралися навколо грубого саморобного приймача та крутили ручки налаштування. У відповідь довго лунав лише тріск і шум. Це було не дуже приємно для слуху, проте ми не здавалися. Ми знали, що десь поза нашим зором є передавач; варто лише налагодити контакт із ним – і тоді чітко почуємо голос диктора.
Чи говорить із нами Бог? Чи виходить Він на зв’язок? Так! Труднощі виникають не з передачею, а з прийомом Його повідомлень. Як те грубе радіо, ми не налаштовані на Його хвилю.
Ми можемо пізнавати Бога лише за однієї умови: якщо Він Себе відкриє. І Він це зробив! Бог явив Себе у світі, який створив, а ще повніше – у Своєму Слові, Біблії. Багато століть тому Господь говорив до пророків і апостолів, а вони, натхненні Святим Духом, записали Його Слово для нас.
Бог намагається донести до нас Свої думки, а ми мусимо налаштуватися на хвилю Його Слова. Ви слухаєте?

