Бути вірним у малому

А чи задумувалися колись, чому більшість книжників і фарисеїв не зуміли роздивитися в Теслі з Назарету довгоочікуваного Месію? Адже про Нього в Старому Завіті («Законі і пророках») міститься так багато пророцтв, стільки явних свідчень на користь того, що Ісус з Назарету є саме Він, Цар Ізраїльський, помазаник Божий? Чому вони, знавці «Закону і пророків», не змогли побачити цього?

«Бо всі шукають свого, а не того, що угодно Ісусу Христу» (Флп. 2:21), – це було написано апостол Павлом після Христового Вознесіння, але дає прекрасну відповідь на поставлені запитання: не побачили, не знайшли, бо не шукали. «Хто шукає, знаходить» (Мф. 7:8), – а як вони могли знайти, якщо більшість з них шукала не Бога, очікувала не Месію, а хотіла отримати свого божка, якого можна було правити за власним розсудом і лекалами? І жодне знання Біблії, яким би воно не буде довершеним, тут не допоможе, якщо людина не хоче довіритися у вивченні Біблії Богові: «Бо згрубіло серце людей цих, і вухами туго чують, і очі свої стулили, щоб не побачити очима, і не почути вухами, і серцем не зрозуміти, і не навернутися, щоб Я зцілив їх» (Мф. 13:15).

«Віра від слухання, а слухання від слова Божого» (Рим. 10:17), але суть у тому, що «як тіло без духу мертве, так і віра без діл мертва» (Як. 2:26). Згідно цього ми повинні брати до уваги те, що відкривається нам у Біблії і втілювати це у своєму житті, щоб таким чином зростати у вірі, тобто в пізнанні нами Бога, у розкритті Божого плану стосовно особисто нас.

«Гаразд, добрий і вірний рабе! У малому ти був вірним, над великим тебе поставлю» (Мф. 25:21), – такий принцип дії цього біблійного принципу: ми повинні бути вірними Богові в малому, щоб Він міг нам доручити щось більше в цьому житті і в житті майбутнього віку. Тільки так, тільки постійне зростання, бо стабільність – це не Божий принцип. Стабільним може бути концентрація сірки у вогненному озері, «що горить вогнем і сіркою» (Одкр. 21:8). Але це не повинно стосуватися тих, чиї імена «написані у Агнця в книзі життя» (Одкр. 21:27).

Редакція сайту


Ваш коментар: