Гріх вбиває

«Гріх небезпечний, він вбиває!» – неустанно попереджають з багатьох церковних кафедр. Проте люди світу цього, втім багато і тих, хто вважає себе вірним, ставляться до подібних попереджень доволі скептично. Не те, щоб прямо суперечать їм, що погодьтеся доволі безглуздо, зважаючи, що вбивство є гріхом, проте стосовно інших гріхів багато хто вважає, що це просто перебільшення. Що ж, навряд чи ми зможемо цих людей переконати в помилковості їх поглядів на оточуючий нас гріх, проте наступна трагічна новина підтверджує тезу, що гріх дійсно вбиває.

Через конфіскований телефон школярка підпалила гуртожиток

У південноамериканській країні Гаяна школярка підпалила гуртожиток школи-інтернату через те, що в неї забрали телефон за невідповідну поведінку. У пожежі, яка сталася в неділю, 21 травня, загинуло 19 дітей.

За словами радника міста, де сталась трагедія, з питань національної безпеки Джеральда Гувейя, у дівчини забрали телефон за те, що вона зустрічалась зі старшим, повнолітнім чоловіком. Школярка спочатку погрожувала підпалити гуртожиток, а згодом підпалила ванну кімнату в ньому.

Від вогню загинуло 19 з 57 дівчат до 18 років, які перебували в гуртожитку. 13 тіл загиблих неможливо впізнати без ДНК-тестів, які запропонували надати Гаяні США. Дев’ятеро постраждалих, серед яких і 14-річна підпалювачка, госпіталізували, вони перебувають у важкому стані.

За даними радника міністерства охорони здоров’я Гаяни Леслі Рамсаммі, винуватицю трагедії випишуть з лікарні за тиждень та будуть утримувати у в’язниці для неповнолітніх до її 18 років. Чоловіка, через стосунки з яким дівчина підпалила будівлю, також планують розшукати та висунути звинувачення у зґвалтуванні, оскільки школярці не виповнилося 16 років.

У Гаяні оголосили триденну жалобу… Наразі мешканці громади, де сталась трагедія, протестують через погані безпекові стандарти в інтернаті. (джерело)

Отже, що в підсумку: розпутство школярки і повнолітнього чоловіка, образа, небажання прощати, відчуття помсти, гнів призвели до численних жертв не винних у цих гріхах людей. А на додачу всім відома корупція і звичайне недбальство, що уможливили ситуацію, коли через невеликий підпал (навряд чи 14-річна школярка була здатна на щось значне, адже ванна кімната, погодьтеся, не найкраще місце для підпалу) сталася така трагедія.

Який урок ми можемо отримати з цієї трагічної історії? Той же самий: «Гріх небезпечний, він реально вбиває». Хоча, як нам здається, більшість людей все одно буде триматися стосовно гріха зовсім іншої, ледь не протилежної думки.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docГріх вбиває