Розділ 30: Чесне визнання власних недоліків

ХРИСТОС:

Моя дитино, нехай Моя безмежна мудрість навчає тебе того, що найбільше потрібно для твого щоденного проводу на землі. Роздумуй про свої гріхи з великим невдоволенням і смутком. Ніколи не вважай себе великим задля твоїх добрих праць. Простою правдою є те, що ти грішник. Надто часто твої дії радше керуються емоціями й почуттями, ніж розумом і ласкою.

Якщо Я б залишив тебе на самого себе, то ти прямував би до того, що хибне, й потрапив би в гріх. Ти легко даєш перемогти себе самолюбству. Твій самоконтроль дуже швидко розпадається. Ти набагато слабший, ніж думаєш. Ти маєш невеличку причину гордитися собою і багато причин, щоб упокоряти себе.

Нічого так не бійся, як своїх невпорядкованих схильностей і гріхів. Утікай від них більше, ніж від чогось іншого. Вони повинні не подобатися тобі більше, ніж будь-які інші неприємності. Бійся Мого суду і страхайся гніву Всемогутнього. Не будь зарозумілим, щоб критикувати діла Всевишнього. Подивись на свої упадки. Зваж на зло, що ти заподіяв, і на добро, яке занедбав учинити.

Будь сердитий на себе й не дозволь, щоб гордість узяла гору над тобою в будь-чому. Немудре серце, на що ти скаржишся? Чи не можеш прийняти випробувань, що приходять до тебе, коли так часто ображав Мене і заслуговуєш на пекло? Моя любов помилувала тебе. Проте маєш бути чесним із собою. Дивися прямо у вічі правді про себе і будь терпеливий зі своїми хибами та обмеженнями.

РОЗВАЖ:

Бог любить чесну людину. Чому б мені мало бути важко зізнатися в тому, хто я такий? Якщо приховую правду для себе самого, як можу коли-небудь подобатися Богові? Я не повинен упадати в депресію і втрачати відвагу, коли дивлюся на свої численні упадки. Усе, що Бог очікує від мене, – щоб я сьогодні почав воювати проти них. Бути грішником не найгірше. Найгірше – залишатися грішником. Бог любить грішника, який кається, тобто того, хто бридиться своїми гріхами і робить щире зусилля, щоб позбутися своїх упадків.

МОЛИСЯ:

Любий, милосердний Боже, врешті я розумію. Не буду більше паралізований смутком чи втратою відваги задля моїх упадків. Буду чинити те, чого Ти бажаєш від мене. Я підтверджуватиму мій жаль за гріхи боротьбою з ними в своєму щоденному житті. Покажи мені, яка вада найбільше Тобі не подобається, і я почну проти неї боротьбу. Можливо, ніколи не позбудуся її, Господи, але, принаймні, я можу продовжувати змагатися кожного дня. Не можу жертвувати Тобі багато в моєму житті, але щире щоденне зусилля проти моїх головних вад я можу жертвувати як доказ того, що насправді жалію за те, що Тебе ображав. Амінь.

Попередній запис

Розділ 29: Нижча людська природа

ХРИСТОС: Моя дитино, поки не навчишся панувати над своїми почуттями, тобі завжди буде важко слухати тих, які мають владу над ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 31: Головна вада

ХРИСТОС: Моя дитино, Я даю силу тим, хто робить щире зусилля в боротьбі проти своїх вад. Чим запекліше вони змагаються, ... Читати далі