Михайло Лукін – Що сталося з динозаврами?

Динозаври – улюблений приклад прибічників еволюції; з його допомогою вони намагаються вселити дітям і дорослим ідею про мільйони років історії Землі. Але в рамках біблійного літопису, де мова йде лише про десяток тисяч років, ми можемо легко розгадати таємницю динозаврів і пояснити, коли вони жили і що з ними сталося. І в цьому нам допоможуть кістки динозаврів, які виявили в результаті розкопок, думки вчених, які підтримують теорію Розумного Задуму, численні свідчення очевидців і, звичайно ж, Слово Боже – Біблія.

ЗМІСТ

 1. Куди поділися динозаври?
 2. Історія динозаврів
 3. Коли жили динозаври?
 4. Як динозаври помістилися в Ковчег?
 5. Дракони – це динозаври?
 6. Динозаври і Біблія
 7. Чому ми не бачимо динозаврів у наші дні?
 8. Дракони острова Комодо
 9. Птахоящери?

Післямова: Чому важливо знати правду про динозаврів? »

Післямова: Чому важливо знати правду про динозаврів?

Справа в тому що, повіривши еволюційному вченню про динозаврів, ми, щоб бути послідовними, повинні будемо визнати, що вся біблійна історія – суцільна вигадка. Якщо Біблія в чомусь помиляється, то, виходить, вона – не Слово Боже, і можна з легкістю “викреслювати” з неї те, що з якихось причин нас не влаштовує.

Якщо все живе на Землі створило себе шляхом природних процесів – без участі Бога, – значить, Він не має права вказувати, як нам жити. Власне кажучи, у такому світогляді взагалі не залишається місця для Бога. Приклад Радянського союзу та інших тоталітарних режимів показує до чого може дійти людство, коли відкидає біблійне вчення і саме існування Бога.

Якщо ми приймемо Слово Боже, увірувавши в його істинність і непогрішність, починаючи з книги Буття, то зможемо пояснити все, що стосується динозаврів, зрозуміти світ навколо нас, і переконатись, що Біблія говорить щиру правду, називаючи себе істиною історією Всесвіту і людства. Ставлення людини до книги Буття зрештою визначає її ставлення до Біблії в цілому і, як наслідок, особисто до себе, до ближніх, до сенсу життя і до Бога.

Використані джерела:

 1. Андрей Горбунов – Все ли динозавры вымерли?
 2. Дон Баттен – Как всем животным хватило места в Ковчеге?
 3. Дэвид Кетчпул – Что случилось с динозаврами
 4. Кен Хэм, Джонатан Сарфати – Что случилось с динозаврами
 5. Сергей Головин – Всемирный потоп. Миф, легенда или реальность?
 • Матеріал про комодських варанів і мегаланію взятий з мережі Інтернет.

Додаток:

Євген Новицький – Такі корисні віслюки

Дитяча версія збірки:

ЗМІСТ

 1. Куди поділися динозаври?
 2. Історія динозаврів
 3. Коли жили динозаври?
 4. Як динозаври помістилися в Ковчег?
 5. Дракони – це динозаври?
 6. Динозаври і Біблія
 7. Чому ми не бачимо динозаврів у наші дні?
 8. Дракони острова Комодо

Післямова: Чому важливо знати правду про динозаврів? »

Післямова: Чому важливо знати правду про динозаврів?

Справа в тому, що повіривши еволюційному вченню про динозаврів, ми можемо вирішити, що вся біблійна історія – суцільна вигадка. Якщо Біблія в чомусь помиляється, то, виходить, вона – не Слово Боже. Якщо все живе на Землі створило себе шляхом природних процесів – без участі Бога, – значить, Він не має права вказувати, як нам жити. Власне кажучи, у такому випадку взагалі не залишається місця для Бога.

Якщо ми приймемо Слово Боже, увірувавши в його істинність, починаючи з книги Буття, то зможемо пояснити все, що стосується динозаврів, зрозуміти світ навколо нас, і переконатись, що Біблія говорить щиру правду, називаючи себе істиною історією Всесвіту і людства. Ставлення людини до книги Буття зрештою визначає її ставлення до Біблії в цілому і, як наслідок, особисто до себе, до ближніх, до сенсу життя і до Бога.