Цінність простого харчування

Чи справді ми були б здоровішими, якби споживали простіші харчі – на взір тих, що їв Ісус?

Медицина твердить, що так.

Майже сім десятиліть тому доктор Вестон А. Прайс повідомив результати дослідження, що актуальне і вражає донині. Доктор Прайс, зубний лікар, вивчав примітивні народи, ізольовані від західної цивілізації, у тім числі мешканців віддалених міст і сіл Швейцарії та Шотландії. Деякі з культур, котрі він дослідив, дотримувалися раціону, що містив рибу, морепродукти і дичину; інші народи їли м’ясо і молочні продукти від одомашнених тварин. Ще інші – плоди, зерно, бобові та городину; окремі примітивні групи майже не споживали рослинної їжі.

Усі ці культури, однак, додержувалися дієт, що мали спільну рису: вони не містили рафінованих, неживих продуктів, таких як білий цукор і біле борошно, пастеризоване чи гомогенізоване молоко, консерви і гідрогенізована або очищена рослинна олія. Усі народи споживали незначну кількість тваринних продуктів, а також сіль. Ці ізольовані групи людей зберігали свої харчі, використовуючи методи соління, ферментації і сушіння, які завжди утримували високу поживну цінність їжі.

Загалом доктор Прайс дослідив близько сімдесяти культур, у тім числі ескімосів на Алясці, африканські племена, австралійських аборигенів, корінних американських індіянців, народи Полінезії, мешканців далеких швейцарських сіл і віддалених островів на узбережжі Шотландії.

Доктор Прайс проаналізував харчування цих ізольованих груп людей і порівняв його з тодішнім американським раціоном. Не забувайте, що він робив це дослідження в 30-их і 40-их роках минулого століття, коли поживна цінність американської їжі була значно вищою, ніж тепер.

Ось що виявив доктор Прайс:

  • Усі так звані примітивні дієти містили принаймні вчетверо більше мінералів і розчинних у воді вітамінів, ніж американське харчування.
  • Усі ці дієти мали щонайменше в десять разів більше розчинних у жирі вітамінів, ніж їжа мешканців США.
  • Люди в цих ізольованих культурах майже не страждали від псування зубів і мали високу стійкість до хвороб.

Подеколи доктор Прайс мав нагоду спостерігати за тими мешканцями, котрі лише почали споживати перероблені продукти. Він виявив: коли західна цивілізація сягала цих віддалених місцевостей і харчовий раціон поповнювали оброблені й цукристі продукти, кількість зубних порожнин у тамтешнього населення хутко зростала. Та поширювалося не лише псування зубів, люди загалом почали частіше хворіти. Серед дітей, що народилися в батьків, які споживали перероблені харчі, зросла кількість вад обличчя і щелеп. Підвищився відсоток аномалій при народженні і фіксували більше гострих та хронічних недуг. Що більше було обробленої їжі, то швидше занепадало здоров’я людей.

Доктор Прайс дійшов висновку, що псування зубів було зумовлене передусім дефіцитом поживних речовин, водночас та сама причина створювала умови для поширення інших хвороб. І він став завзятим прихильником того, щоб американці змінили свої харчові звички,

  • обираючи необроблену, високопоживну їжу;
  • уникаючи перероблених і рафінованих продуктів;
  • споживаючи свіжі продукти в їхньому природному стані.

Це ті самі звички, що були основою харчування Ісуса!

Система, рекомендована в цій книжці, – це підхід до їди, що надає особливого значення:

  1. Здоровій їжі.
  2. Свіжій їжі.
  3. Чистій воді і їжі без пестицидів, фунгіцидів та всіляких додатків.
  4. Їжі без цукрових домішок, що не містить жиру, соли, додатків та хімічних консервантів.

Ця книжка презентує «манеру харчування Ісуса».

Якщо ви справді хочете наслідувати Ісуса в усьому, то не можете нехтувати своїми харчовими звичками. Це та царина, в якій ви маєте змогу іти Його слідами щодня й отримувати за це велику нагороду. Наслідування Ісуса в харчуванні потребує зобов’язання змінитися, стати тим, ким сотворив вас Бог, а також скорити свої бажання настановам Божим. Бог, Своєю чергою, шануватиме ваше щиросерде зобов’язання, подарувавши вам більше енергії, міцніше здоров’я і відчуття гаразду.

Чи бажаєте ви дати обітницю наслідувати Ісуса і їсти так, як їв Він? Якщо так, то почнімо.

Попередній запис

Що їв би Ісус?

Що робив би Ісус? Віднедавна все частіше можна почути це запитання. Ми читаємо його і бачимо акронім WWJD (Що робив ... Читати далі

Наступний запис

Два запитання

Мабуть, найважливіший крок на шляху до того, щоби навчитися іти слідами Ісуса і їсти так, як їв Він, можна узагальнити ... Читати далі